Movies
Ratings
87
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The HoursRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0