Titles you rated
DuneRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 2.5
Lady MacbethRated ★ 4.0
The Half of ItRated ★ 3.5
Wine CountryRated ★ 3.0
Never Look AwayRated ★ 5.0
Soul MateRated ★ 5.0
RomaRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 1.0
The Iron LadyRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Blue VelvetRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0