Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Real MenRated ★ 3.0
Produce 101Rated ★ 2.5
Where Is My HomeRated ★ 3.5
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 3.5- Sgt. FrogRated ★ 4.0
- Sgt. FrogRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5- BonobonoRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5- Sgt. FrogRated ★ 4.5
- Sgt. FrogRated ★ 4.5
- 짱구는 못말려 1Rated ★ 4.5
Sgt. FrogRated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 3.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0