Movies
Ratings
52
The HostRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 0.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5