Titles you rated
The BrutalistRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Apple Mac: 1984Rated ★ 3.0
Making Waves The Art of Cinematic SoundRated ★ 3.5
Caravaggio's ShadowRated ★ 3.0- MilkRated ★ 2.5
- ArielRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Mon OncleRated ★ 4.0
My Brother TomRated ★ 3.5
Time of the WolfRated ★ 3.5
Silence of the SeaRated ★ 3.5
A Scene at the SeaRated ★ 4.0
SubwayRated ★ 3.5
Queen MargotRated ★ 3.5
Isabelle Adjani: Pull marineRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 4.0
IncoherenceRated ★ 3.0