Titles you rated
Women Make Film: A New Road Movie Through CinemaRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 1.5
The World of the MarriedRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 2.0
Inventing AnnaRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Why Women KillRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Framing Britney SpearsRated ★ 3.0
Twin PeaksRated ★ 3.0
Twin PeaksRated ★ 4.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 1.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Mrs. AmericaRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5