Titles you rated
TransformersRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5