Series
Ratings
21
SuitsRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0