Movies
Ratings
136
LoganRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.0
WarcraftRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.0
The 5th WaveRated ★ 1.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0