Series
Ratings
26
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Heartless CityRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 5.0