Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0