Movies
Ratings
148
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.5