Series
Ratings
37
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0