Movies
Ratings
276
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
SingRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 2.0
La La LandRated ★ 2.5
AmadeusRated ★ 4.5