Series
Ratings
121
StartupRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
My Sweet CityRated ★ 5.0
Witch Yoo HeeRated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0