Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 2.5
SawRated ★ 2.0
300Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5