Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.0
Instant FamilyRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
BridesmaidsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Ticket to ParadiseRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 2.5
Dumb MoneyRated ★ 3.5
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 1.5