Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
TomorrowlandRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.5
Beautiful CreaturesRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5