Movies
Ratings
190
BraveRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.5
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0