Titles you rated
AnnetteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 1.5
Wicker ParkRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0