Titles you rated
Green LanternRated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 4.0
The Red ShoesRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 4.0
The RingRated ★ 3.5
Coco Before ChanelRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 4.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
Taxi 4Rated ★ 4.0