Series
Ratings
30
StrangerRated ★ 4.5- The PeakRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
WantedRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0