Series
Ratings
94
First LoveRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Street Food Fighter 2Rated ★ 4.5
Street Food FighterRated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 4.0
Reacher Season 1Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Foundation Season 1Rated ★ 4.0
Silo Season 1Rated ★ 4.0
A Clean SweepRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0- Prison Break Season 5Rated ★ 3.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0