Titles you rated
From Five To NineRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0- TrickRated ★ 2.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0- ChangeRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
HERORated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
- ドン★キホーテRated ★ 5.0
The Full Throttle GirlRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0