Titles you rated
My Favorite Love StoryRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
FridaRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Only YesterdayRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0- This is the presidentRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0