Movies
Ratings
52
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Children...Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0