Titles you rated
FrankensteinRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 1.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 4.5
The Good NurseRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.5
StreamingRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
Lost in StarlightRated ★ 2.5
NocturnalRated ★ 2.5
ExterritorialRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Crypto ManRated ★ 1.0
iHostageRated ★ 1.5