Movies
Ratings
608
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MaestroRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 4.0
Seoul VibeRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Adam ProjectRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 2.5
Love HardRated ★ 1.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0