Titles you rated
Ben-HurRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 1.0
HauntersRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.5
Bigger Stronger Faster*Rated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 2.5
Blood RainRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 3.0