Movies
Ratings
52
Before MidnightRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0