Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.5
ItRated ★ 2.5
VenomRated ★ 1.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 2.5
American SniperRated ★ 4.0