Series
Ratings
72- GokusenRated ★ 3.5
The Virtual BrideRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 3.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Mr. BackRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5