Titles you rated
The PiratesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 2.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 0.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
ChawRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0