Titles you rated
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0