Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SplitRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.0
The Invisible GuestRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 0.5
WickedRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 2.0