Movies
Ratings
890
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 4.5
LucaRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.5