Titles you rated
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Pat & MatRated ★ 3.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5