Titles you rated
ParasiteRated ★ 2.5
Café SocietyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Unlocking SherlockRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 0.5- Take OffRated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
The Age of ShadowsRated ★ 0.5
The Phantom of the OperaRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 1.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Total EclipseRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.0