Movies
Ratings
102
InceptionRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.5
JokerRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.0