Titles you rated
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0