Series
Ratings
20
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0