Series
Ratings
15
SKY CastleRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 0.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 2.0