Titles you rated
Queen of TearsRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 5.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
VigilanteRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
BloodhoundsRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
QueenmakerRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5