Series
Ratings
79
Beyond the CloudsRated ★ 4.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.5
TripleRated ★ 1.5
LastRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
EntourageRated ★ 1.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.0
Sweet Savage FamilyRated ★ 2.5
High SocietyRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Man to ManRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 2.5
One More Happy EndingRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 3.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.5