Titles you rated
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Raging BullRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Asako I & IIRated ★ 5.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.0
Death of a SalesmanRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
RockyRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 4.0