Titles you rated
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.0
The NegotiationRated ★ 2.5
The Italian JobRated ★ 4.0
A Time to KillRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 3.0
No Way OutRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
A Perfect WorldRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0