Titles you rated
Martian Successor NadesicoRated ★ 3.0- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 3.0
- Magic Knight RayearthRated ★ 3.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 3.0
Good Day for Gag Manga 3Rated ★ 5.0
Good Day for Gag Manga 2Rated ★ 5.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 5.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 4.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 5.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0