Movies
Ratings
15
I Saw the DevilRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 1.0
The Expendables 3Rated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 1.5
FuryRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 2.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0