Titles you rated
 1987: When the Day ComesRated ★ 3.5 1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
 SearchingRated ★ 4.0 SearchingRated ★ 4.0
 Ocean's EightRated ★ 3.5 Ocean's EightRated ★ 3.5
 The ChaseRated ★ 1.5 The ChaseRated ★ 1.5
 The MayorRated ★ 3.5 The MayorRated ★ 3.5
 The OutlawsRated ★ 4.0 The OutlawsRated ★ 4.0
 I Saw the DevilRated ★ 3.5 I Saw the DevilRated ★ 3.5
 He Was CoolRated ★ 3.0 He Was CoolRated ★ 3.0
 Criminal ConspiracyRated ★ 3.5 Criminal ConspiracyRated ★ 3.5
 Reality BitesRated ★ 4.5 Reality BitesRated ★ 4.5
 Memoir of a MurdererRated ★ 3.5 Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
 A Taxi DriverRated ★ 3.5 A Taxi DriverRated ★ 3.5
 FilthRated ★ 4.5 FilthRated ★ 4.5
 Stonehearst AsylumRated ★ 3.5 Stonehearst AsylumRated ★ 3.5
 Baby DriverRated ★ 5.0 Baby DriverRated ★ 5.0
 Marrying the MafiaRated ★ 3.5 Marrying the MafiaRated ★ 3.5
 Anarchist from ColonyRated ★ 3.0 Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
 The Invisible GuestRated ★ 4.0 The Invisible GuestRated ★ 4.0
 T2 TrainspottingRated ★ 4.5 T2 TrainspottingRated ★ 4.5
 OkjaRated ★ 3.5 OkjaRated ★ 3.5