Titles you rated
- 한국기행 - 국수기행Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Bring It On, GhostRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 3.0